Showbiz

Ashley Judd ka filluar të ecë, pesë muaj pas aksidentit që gati e la pa njërën këmbë

Foto: AP
Foto: AP
 

Ylli i kinematografisë, Ashley Judd, ka filluar të ecë sërish, pas aksidentit të tmerrshëm që e kishte pësuar në shkurt të këtij viti.

Aktorja 53-vjeçare e theu këmbën në disa pjesë teksa ishte në Republikën Demokratike të Congos, dhe së fundmi përmes një postimi në Instagram, i ka informuar fansat se më në fund është quar në këmbë dhe ka filluar të lëvizë lirshëm.