Showbiz

Dua Lipa kënaqet duke vallëzuar nën tingujt e muzikës shqipe

 

Ylli botëror i muzikës me prejardhje kosovare, Dua Lipa, po vazhdon t’i shijojë pushimet në bregdetin shqiptar.

Pothuajse çdo ditë këngëtarja poston fotografi dhe video nga vizita e saj në Shqipëri, duke i ndarë me 70 milionë fansat e saj në Instagram, bukuritë natyrore të vendit.