Showbiz

Beyonce vuan nga pagjumësia

 

Ylli amerikan i muzikës, Beyonce, vuan nga pagjumësia. 39-vjeçarja e famshme e cila i ka fëmijët, Blue Ivy, Rumi dhe Sir, me bashkëshortin Jay-Z, e ka zbuluar se vjetët e shumta që i ka kaluar duke bërë turne anembanë botës kanë lënë pasoja në trupin e saj në shumë mënyra, përfshirë këtu pagjumësinë, dëmtimin e lëkurës dhe flokëve nga grimi i rëndë skenik dhe dhimbjet e përgjithshme trupore.

Së fundmi, Beyonce e hijeshoi ballinën e revistës “Harper’s Bazaar” në numrin e ri që i dedikohet ikonave të showbizit, me ç’rast e dha edhe një intervistë ekskluzive.