Showbiz

Rekord shikueshmërie i “The Voice of Australia” me Rita Orën në juri

 

“The Voice of Australia” tashmë e ka lansuar sezonin e ri, dhe çdo javë po publikohen video të shkurtra nga audicionet e këngëtarëve që po e provojnë fatin për ta fituar garën e njohur muzikore.

Në njërën prej klipeve të postuara në faqen zyrtare të emisionit në “YouTube”, shihet një konkurrente duke e interpretuar hitin “Lonely” të këngëtares Rita Ora.