Showbiz

“Cold Heart” bashkëpunimi i suksesshëm i dyshes Elton John dhe Dua Lipa

 

Ylli i njohur i muzikës, Elton John, e befasoi turmën në një restorant gjatë fundjavës, duke e dhënë një performancë të improvizuar të bashkëpunimit të tij të ri me Dua Lipën.

Ikona britanike e muzikës, Elton John, dhe ylli i muzikës pop me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Dua Lipa, të premten e lansuan këngën e re me titull “Cold Heart” e cila vjen në versionin remix dhe e shoqëruar me një videoklip të animuar.