Showbiz

Ellie Goulding e prekur jashtë mase nga dokumentari “Framing Britney Spears”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Kantautorja e njohur britanike, Ellie Goulding, ka mbetur e mërzitur nga dokumentari për yllin e muzikës pop, Britney Spears.

Këngëtarja 34-vjeçare në një intervistë të fundit e pranoi se dokumentari, “Framing Britney Spears”, e ka prekur shumë dhe ajo beson që shumë njerëz kanë ngelur të zhgënjyer dhe shkelur nga industria e muzikës.