Showbiz

Victoria Beckham në rolin e mësitit për mikeshën e saj Kim Kardashian West

 

Besohet se ylli i muzikës dhe modës, Victoria Beckham, po e luan rolin e mësitit për mikeshën e saj të re, Kim Kardashian West.

Ylli televiziv është bërë shoqe e afërt me ish-anëtaren e grupit “Spice Girl” të shndërruar në disenjatore të modës, nga muaji prill kur Kim ishte e ftuar në ndejën e ditëlindjes së 47-të të Victorias, në Miami.