Showbiz

Albumi i ri i Lordes, si “kremte për botën natyrore”

 

Ylli i njohur i muzikës, Lorde, ka ndarë të premten hollësi nga albumi i saj i ri “Solar Power” dhe nga turneu i ardhshëm australian, i planifikuar që të mbahet vitin e ardhshëm.

Këngëtarja 24-vjeçare nga Zelanda e Re ka pasur të premten një bashkëbisedim me korrespondentin për shoubiz të revistës “Sunrise”, Steve Hargrave, nëpërmjet Zoomit.