Showbiz

Beyonce mban në qafë “diamantin e gjakut”, fansat i vërsulen me kritika

Foto: AP
 

Beyonce dhe bashkëshorti i saj, Jay-Z kanë lansuar në fillim të kësaj jave kampanjën e Tiffany &Co., të quajtur “Rreth Dashurisë”, për stoli luksoze.

Kjo kampanjë ka bërë që Beyonce të bëhet gruaja e katërt në botë që ka mbajtur ndonjëherë qaforen e famshme të diamantit, e cila ishte mbajtur kohë më parë edhe nga aktorja dhe humanistja, Audrey Hepburn.