Showbiz

Britney Spearsi mund të fejohet së shpejti

 

39-vjeçarja Britney Spears dhe 27-vjeçari Sam Asghari janë në lidhje që nga viti 2016, pasi u takuan në xhirimet e videoklipit të Britneyt “Slumber Party”, dhe dyshja e dashur tani janë gati për t'u fejuar.

"Të gjitha ëndrrat e tyre për lidhjen e tyre kanë qenë në pauzë për shkak të kujdestarisë. Ata nuk kanë qenë në gjendje të përparojnë si një çift normal. Është si lidhje në shkollë të mesme. Kjo ka qenë përvoja e tyre për dy vitet e fundit ose më shumë", ka thënë një burim për “Entertainment Tonight”.