Showbiz

Britney Spears është fejuar me Sam Asgharin

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Të dielën ylli i njohur i muzikës, Britney Spears, e bëri të ditur lajmin se është fejuar me të dashurin e saj, Sam Asghari, tre muaj pasi i tha një gjykatësi në Los Angeles se kujdestaria ligjore ndaj saj e vendosur në vitin 2008, po ia vidhte të drejtën për të marrë vendime personale.

Brandon Cohen, menaxheri i modelit dhe aktorit, Sam Asghari, e konfirmoi lajmin e fejesës së çiftit të dielën mbrëma.