Showbiz

Leona Lewis po i rikthehet muzikës me një album të ri

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja 36-vjeçare, Leonas Lewis, po planifikon që së shpejti t’i rikthehet skenës muzikore pas një pauze disa vjeçare, me lansimin e albumit të ri i cili do të përmbajë këngë për festat e fundvitit.

Kështu, ylli i shout “The X Factor” shpreson t’i ndjekë hapat e divës së muzikës, Mariah Carey, dhe të shënojë suksese të jashtëzakonshme me këngë krishtlindjesh.