Showbiz

Kate Beckinsale është dërguar me urgjencë në spital

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i hollywoodit, Kate Beckinsale, është dërguar me urgjencë në spital, pas një aksidenti të pësuar në Las Vegas.

Ngjarja besohet të ketë ndodhur të premten e kaluar, por aktorja tek tani ka vendosur të tregoj për këtë eksperiencë. Ajo e shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ta ndarë me fansat një fotografi ku ajo shihet e shtrirë në spital, dhe të cilën e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Po ndihem shumë më mirë. Faleminderit për mesazhet e ëmbla dhe gjithë dashurinë që ma kenë dërguar”.