Showbiz

Kate Hudson është fejuar me të dashurin e saj Danny Fujikawa

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja 42-vjeçare, Kate Hudson, është fejuar me të dashurin e saj prej kohësh, Danny Fujikawa. Çifti i shfrytëzoi rrjetet sociale për ta bërë të ditur lajmin e mirë, me postimin e një fotografie ku ata shfaqen të përqafuar dhe të pushtuar nga gëzimi.