Showbiz

Bebe Rexha pjesë e një reklame të re krahas yllit Kevin Hart

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i muzikës, Bebe Rexha, së fundmi është bërë pjesë e një reklame të mbushur me emra të njohur të showbizit, përfshirë këtu aktorin Kevin Hart.

E kënaqur me projektin, kantautorja me prejardhje shqiptare i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për ta ndarë lajmin dhe videon 30-sekdëshe me fansat e saj.