Showbiz

Britney Spears e ka fshirë përkohësisht llogarinë e saj në Instagram

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Princesha e muzikës pop, Britney Spears, e ka fshirë llogarinë e saj në Instagram por i siguroi fansat se arsyeja prapa këtij veprimi është e mirë, dhe se thjeshtë po dëshiron të pushojë pak nga ky rrjet social.

“Mos u brengosni… thjeshtë po pushoj pak nga Instagrami me qëllim që ta festojë fejesën time!!! Do të kthehem shumë shpejtë”, kishte shkruar këngëtarja në llogarinë e saj në Twitter e cila vazhdon të jetë aktive.