Showbiz

Beyonce dhe Jay-Z po qëndrojnë në jahtin superluksoz në Detin Mesdhe

Foto: AP
 

Derisa fansat janë zhgënjyer që nuk e kanë parë Beyoncen në ngjarjen e madhe të modës “Met Gala” që u mbajt më 13 shtator në New York, këngëtarja amerikane po shijon pushime me familjen e saj si kurrë më parë.

Siç raporton Forbes, Beyonce bashkë me bashkëshortin Jay-Z dhe tre fëmijët e tyre Blue Ivy, Rumi dhe Sir, janë duke qëndruar në jahtin superluksoz “Flying Fox”, në detin Mesdhe, në Evropë.