Showbiz

Lawrence e lumtur gjatë pritjes së fëmijës

 

Më pak se një javë pasi u bë e ditur se Jennifer Lawrence po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Cooke Maroney, burimet kanë thënë se aktorja mezi pret të bëhet nënë.

Përfaqësuesit e aktores 31-vjeçare konfirmuan se ishte shtatzënë më pak se dy vjet pasi që u martua me artistin 37-vjeçar në tetor të 2019-s. Burime të afërta me aktoren kanë zbuluar për revistën “People” se ajo kishte dashur që të krijonte familje për një kohë të gjatë dhe më në fund e gjeti partnerin e duhur për të pasur fëmijë.