Showbiz

Irina Shayk thotë se paparacët po e frikësojnë vajzën e saj 4-vjeçare

 

Irina Shayk ka thënë se vajza e saj po shqetësohet tej mase nga prezenca e vazhdueshme e paparacëve sa herë që ato dalin bashkë në rrugë apo diku tjetër.

Modelja 35-vjeçare ka deklaruar se po detyrohet t’ia sqarojë gjatë gjithë kohës vajzës së saj 4-vjeçare se paparacët vetëm kryejnë punën e tyre dhe asgjë më shumë.