Showbiz

Liam Gallagher ndan foto me ndjekësit pas “rrëzimit nga helikopteri”

 

Liam Gallagher u ka thënë fansave se ka rënë nga një helikopter pasi performoi në festivalin Isle of Wight.

Ish-i i Oasis, i cili udhëhoqe ngjarjen muzikore, ndau një fotografi të fytyrës së tij të lënduar dhe të prerë në Twitter.