Showbiz

Adele do t’i rikthehet perfomancave live në muajin dhjetor

 

Ylli i njohur britanik, Adele, do t’i rikthehet performancave live në dhjetor të këtij viti. Këngëtarja 33-vjeçare besohet se po planifikon ta shënojë lansimin e albumit të saj të katërt të incizuar në studio, me një koncert në Las Vegas.

Performanca e cila do të jetë e para në skenë për kantautoren në këto katër vjetet e fundit, mbahet më 10 dhjetor dhe do ta transmetohet anembanë botës