Showbiz

U lind stërmbesa e 12-të e Mbretëreshës Elizabeth

 

Princesha Beatrice dhe bashkëshorti i saj, Edoardo Mapelli Mozzi, e kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

Foshnja, që është stërmbesa e 12-të e Mbretëreshës Elizabeth, erdhi në jetë të shtunën më 18 shtator në spitalin “Chelsea and Westminster Hospital”.