Showbiz

“Ida Red” filmi i ri i aktorëve Melissa Leo dhe Josh Hartnett

 

Studioja “Saban Films” e ka publikuar trailerin e parë të filmit të ardhshëm me titull, “Ida Red”, i cili i takon zhanrit aksion, krim dhe triler.

Në rolet kryesore të këtij projekti vijnë aktorët, Josh Hartnett, Melissa Leo, Frank Grillo, Sofia Hublitz, William Forsythe dhe Deborah Ann Woll, kurse regjinë dhe skenarin e tij e ka bërë, John Swab.