Showbiz

Kylie Jenner prezanton produktet e reja për foshnjat

 

Kylie Jenner ka zbuluar se si vajza e saj Stormi ka luajtur një rol shumë të rëndësishëm në krijimin e sipërmarrjes së re biznesore.

“Jam shumë e gëzuar t’ju paraqes @kyliebaby. Ishte një ëndërr e imja të zhvilloj përkujdes të pastër, sigurt dhe efektiv për bebe, kur të bëhesha nënë. E di që të gjitha duam më të mirë absolute për fëmijët tanë, kështu që prodhimi i kësaj linje ishte shumë personal për mua. Jam krenare për të gjitha këto produkte”, ka shkruar 24-vjeçarja teksa bëri të ditur se linja del për publikun më 28 shtator.