Showbiz

Paditësja e Nicki Minajit dhe bashkëshortit po merr mesazhe kërcënuese nga fansat e saj

Foto: TMZ
 

Jennifer Hough – gruaja që pretendon se u përdhunua nga burri i Nicki Minajit, Kenneth Petty - thotë se ajo është bombarduar me mesazhe të mbushura me urrejtje nga fansat e Nickit që kur dha intervistën e saj të parë në kamera në lidhje me padinë e saj kundër çiftit.

Hough po merr një valë mesazhesh shqetësuese të drejtpërdrejta dhe disa kërcënime sipas avokatit të saj, Tyrone Blackburn. Ai thotë për TMZ se gjithçka filloi menjëherë pasi Jennifer shkoi në "The Real" në fillim të kësaj jave.