Showbiz

Premiera mbretërore e filmit “No Time To Die” në Londër

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori i njohur britanik, Daniel Craig, pozoi krahas kolegeve të tij në tapetin e kuq të shtruar me rastin e premierën botërore të projektit të shumëpritur nga publiku, “No Time To Die”.

Mbrëmja glamuroze zuri vend të martën në Londër dhe ishte një moment që sinjalizoi se filmi i ri, “James Bond”, është kthyer në ekran të madh, pasi pandemia e shtyu disa herë datën e lansimit të tij nëpër kinema.