Showbiz

“Coldplay” dhe Selena Gomez kanë realizuar këngë të re së bashku

 

Grupi i njohur i muzikës rok, “Coldplay”, me vokalist Chris Martinin dhe këngëtarja 29-vjeçarte, Selena Gomez, po bëhen gati ta realizojnë një këngë të re së bashku.

Kënga e zhanrit baladë titullohet “Let Somebody Go”, dhe pritet të publikohet pak para lansimit të albumit të shumëpritur të bendit, “Music Of The Spheres”, i cili del në treg për gjithë fansat më 15 tetor të këtij viti.