Showbiz

Olivia Munn protagoniste e filmit të ri “Violet”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Studioja “Relativity Media” e ka publikuar trailerin e parë të filmit të tyre të ardhshëm, “Violet”, i cili e shënon debutimin regjisorial të Justine Batemanit. Ky projekt kinematografik ka marrë vlerësime mbresëlënëse nga kritikët nëpër festival të filmit, derisa në rolin protagonist e sjell aktoren, Olivia Munn.

Ylli i filmit “X-Men: Apocalypse” e portretizon një grua e cila detyrohet të luftojë me frikën brenda vetes, Violet Calder. Ajo e dëgjon një zë përbrenda që vazhdimisht e bënë të ndihet keq me veten dhe vendimet në jetën e saj, duke i shkaktuar paranoja dhe dyshime.