Showbiz

Lidhja me Megan Foxin nuk është e përkryer, tha Machine Gun Kelly për “GQ Style”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Lidhja e dashurisë së çiftit, Machine Gun Kelly dhe Megan Fox, është një përrallë e errët.

Këngëtari dhe aktorja të cilët i takuan në sheshin e xhirimeve të filmit, “Midnight in the Switchgrass”, janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin por muzikanti 31-vjeçar, Machine Gun Kelly, insiston se raporti mes tyre nuk është i përkryer dhe si çift shpesh përballen me sfida dhe probleme.