Showbiz

Adele rikthehet me këngën e parë pas 5 vjetësh

 

Adele ka publikuar “Easy On Me”, kënga e parë në pesë vjet dhe e para që del nga albumi i saj që pritet të publikohet, i titulluar “30”.

Në baladën e re, Adele këndon krah një pianoje, shkruan nme.