Showbiz

Alicia Keys thotë se mëmësia i ka ndihmuar ta gjejë forcën brenda vetes

Foto: AP
 

Alicia Keys ka deklaruar se e ka gjetur fuqinë tek pasi është bërë nënë.

Këngëtarja e famshme amerikane, e cila është nënë e dy djemve, Egypt 11 vjeç dhe Genesis, 6 vjeç, me bashkëshortin e saj Swizz Beatz, ka thënë se të qenit nënë, i ka ndihmuar që të gjejë “forcën” për të qëndruar në këmbë për vetën dhe të dashurit e saj.