Showbiz

The Weeknd i ka shtyrë sërish data e turneut botëror

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli kanadez i muzikës, The Weeknd, e ka shtyrë turneun botëror “After Hours Til Dawn”, për herë të tretë.

Koncertet e këngëtarit 31-vjeçar të cilat fillimisht ishin planifikuar të mbaheshin në vitin 2019, ishin shtyrë për janar të 2022-ës por tani kanë pësuar sërish ndryshim të datave dhe si rezultat, turneu i shumëpritur i The Weeknd do të fillojë gjatë verës së vitit të ardhshëm në Vancouver.