Showbiz

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqyen mbi qilimin e kuq

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Rita Ora dhe regjisori i famshëm nga Zelanda e Re, Taika Waititi, shkëlqyen mbi qilimin e kuq të shtruar me rastin e premierës së filmit “Eternals”, në Los Angeles të Kalifornisë.

Çifti u shfaq plot stil dhe energji në këtë ngjarje, me ç’rast i shoqëruan yjet e listës A në Hollywood të tillë si, Angelina Jolie, Richard Madden dhe Salma Hayek, në festën e lansimit të filmit të shumëpritur të studios “Marvel”.