Showbiz

Tom Hanks befason një çift në ditën e dasmës së tyre

 

Fituesi i Çmimit Oskar, Tom Hanks, e ka bërë edhe më të bukur dasmën e një çifti.

Diciembre dhe Tashia Farries ishin duke festuar ditën e tyre më të madhe në një plazh në Kaliforni kur të ftuarit kanë parë edhe aktorin 65-vjeçar tek hynte në dasmë.