Showbiz

Jolie nuk i shikon filmat e vet, është kritike e tmerrshme

 

Aktorja e famshme, Angelina Jolie, nuk i ka shikuar krejt filmat që ka realizuar, sepse e cilëson veten si kritike të tmerrshme.

Aktorja e filmit më të ri “Eternals”, e cila ka luajtur në disa filma të njohur të Hollywoodit, si “Lara Croft: Tomb Raider”, “The Tourist” dhe “Changeling”, ka thënë se më shumë i pëlqen procesi i realizimit të filmave të vet sesa shikimi i tyre pas publikimit.