Showbiz

Blero publikon projektin “Hej Aman”, Sindi Loca pjesë e videoklipit

 

Me tekst nga Ghulo, Blero dhe Nurtel është publikuar projekti më i ri i këngëtarit Blero.

Për muzikën është kujdesur Nurtel.