Showbiz

E fejuara e lavdëron aktorin Jason Statham

Foto: AP
 

Rosie Huntington-Whiteley e ka quajtur të fejuarin e saj Jason Statham "mbrojtësin më të madh" të saj, ndërsa ka dhënë detaje nga jeta e tyre familjare në kohën kur po përgatiten për të mirëpritur fëmijën e tyre të dytë.

Ish-engjëlli i Victoria's Secret, 34 vjeç dhe aktori, 54 vjeç, janë fejuar që nga viti 2016 dhe janë bashkë që nga viti 2010, ndërkohë që kanë një djalë katërvjeçar të quajtur, Jack Oscar.