Showbiz

Keira Knightley dhe familja e saj janë prekur nga koronavirusi

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja 36-vjeçare, Keira Knightley, ka disa ditë që po e lufton koronavirusin bashkë me familjen e saj.

Ajo ishte mërzitur shumë me të kuptuar se është prekur nga COVID-19, pavarësisht se i ka marrë të dyja vaksinat, derisa burri i aktores, James Righton, nuk e ka përjetuar asnjë simptomë të virusit. Edhe dy vajzat e çiftit, Edie dhe Delilah, kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.