Showbiz

Megan Thee Stallion dhe “BTS” më në fund performuan së bashku

 

Ylli i muzikës rep, Megan Thee Stallion dhe grupi i njohur u muzikës K-Pop, “BTS”, më në fund patën rastin ta performojnë live remixin e tyre të këngës “Butter”.

Gjatë ditës së diel, djelmoshat nga Korea Jugore i befasuan fansat në natën e dytë të koncertit të tyre në Los Angeles, “Permission To Dance On Stage”, duke e sjellë në skenë rep artisten e njohur amerikane, Megan Thee Stallion.