Showbiz

Filmi “Red Notice” thyen rekordet e Netflixit

 

Dwayne ‘The Rock’ Johnson i ka falënderuar fansat kjo pasi filmi i tij i fundit, “Red Notice”, u bë filmi më i shikuar në historinë e Netflixit.

Projekti i mbushur me skena aksion dhe humor, e sjell Johnsonin duke luajtur krahas yjeve tjerë të kinematografisë, Gal Gadot dhe Ryan Reynolds.