Showbiz

Don Xhoni dhe Loredana arrijnë në mbi 9 milionë shikime në YouTube

 

Artistët Don Xhon dhe Loredana kanë publikuar para disa jave bashkëpunimin e parë muzikor.

“Gjuj për to”, titullohet projekti i dyshes. Ky projekt u finalizua me videoklip me një skenar plot aksion.