Showbiz

Donaldi e harron Borën, puthje e ledhatime me Beatrixin

 

Këngëtarja Beatrix Ramosaj po shijon momente të lumtura me Donaldin brenda në shtëpinë “Big Brother”.

Në një video të publikuar nga produksioni sot, Donaldi shihet duke e puthur në faqe dhe duke e përkëdhelur.