Showbiz

Getinjo nesër publikon projektin e ri

 

Reperi Getinjo ka informuar audiencën që nesër publikon projektin e ri në orën 18:00.

Kënga titullohet “Real”, dhe do të jetë online në të gjitha platformat që artisti posedon.