Showbiz

Adriana Matoshi përfundon me sukses operimin

 

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, ditë me parë ka njoftuar se i është rikthyer tumori në tru.

Dhe sot i është nënshtruar operimit në Tiranë dhe gjithçka ka kaluar me sukses, kanë bërë të ditur për KOHËN, familjarë të aktores.