Showbiz

Shoqja e ngushtë e Bora Zemanit ka një porosi për Donaldin

 

Producentja e njohur Olsa Muhameti, ka reaguar menjëherë pas përfundimit të edicionit prime të “Big Brother VIP”, të martën mbrëma.

Në një postim në Instagram ajo ka shkruar, “Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dobët, të pasigurt dhe të papjekur e bëjnë këtë gjë”, ishte shkrimi që ajo postoi.