Showbiz

Adriana Matoshi del nga kujdesi intensiv

 

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, ka dalë nga kujdesi intensiv pas operimit që pati në tru, ka mësuar KOHA.

“Gjendja e saj është e mirë dhe operacioni ka qenë i suksesshëm”, ka konfirmuar për KOHËN burimi i afërt më aktoren.