Showbiz

Donaldi dhe Beatrixa “martohen” ...

 

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, janë “martuar” brenda shtëpisë së Big Brother Albania - VIP.

“Vëllai i madh” u ka dhënë detyrë atyre të organizojnë një dasme jugu, ku të gjithë banorët janë aktivizuar për të qenë kjo natë sa më e mirë.