Showbiz

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadidin është në krizë

Foto: AP
 

Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë dy vjet që janë bashkë, dhe deri tani mes tyre duket se gjithçka ka shkuar mirë.

Mirëpo, një raport i ri thekson se lidhja e tyre është në krizë. Këngëtarja 26-vjeçare nga Kosova dhe modeli amerikan 22-vjeçar, nuk janë parë së bashku në gjashtë javët e fundit, për shkak të agjendave të tyre të ngjeshura në punë.