Showbiz

“Momenti im erdhi tani”, Beatrixa iu drejtohet banorëve

big brother, big brother vip, big brother albania, vip brother, donaldi, bora zemani, beatrix
 

Beatrixa dhe Donaldi nga shtëpia e Big Brother VIP, ka javë që po komentohen për marrëdhënien mes tyre.

E gjithë kjo zhurmë në publik, për shkak të marrëdhënies së papërfunduar të Donaldit më prezantuesen Bora Zemani.