Showbiz

Adriana Matoshi: Premtimin e mbajta, unë u ktheva

 

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, ka falënderuar të gjithë ata që në këtë kohë të vështirë për të i janë gjetur pranë.

Ajo përmes një postimi të gjatë në Facebok, ka falënderuar kolegët, miqtë, ata që marshuan për të në qytet, por edhe mjekët që po kujdesen për të.